Сестри чоловіка вирішили вижити з дому вагітну невістку. На щастя, на допомогу прийшла мудра сусідка.

Марія і Олександр познайомилися на роботі. Хлопцеві відразу сподобалася скромна дівчина, яка прийшла на стажування в їх фірму. Він красиво залицявся, і Маша, яка виросла сиротою і не знала ласки, закохалася. Ніхто і ніколи не приділяв їй стільки ув аги. Після кількох місяців відносин дівчина повідомила Саші, що ваг ітна. Щасливий від того, що стане батьком, хлопець зробив коханій пропозицію. Молоді люди одружилися тільки в присутності свідків, весілля не влаштовували. Улагодивши всі справи, поїхали в рідний край Олександра. Від батьків йому і двом сестрам Ірині і Вікторії дістався великий будинок. Хлопець завжди мріяв, що, коли одружеться, буде жити в рідному домі з дружиною і дітьми. Маші не терпілося познайомитися з сестрами чоловіка. Дівчина була впевнена, що знайде родину, якої у неї ніколи не було. На жаль, все виявилося не так, як мріялося …

На порозі будинку молодят зустріли сестри чоловіка. Вираз їхніх облич явно вказувало на те, що нової родички вони зовсім не раді. На жаль, обидві сестри поставилися до неї як до якоїсь легковажної жінці, яку їх брат підібрав з вулиці. У найперший день Ірина та Вікторія заявили, що не визнають шлюб свого брата, оскільки впевнені, що Марія вийшла заміж, дізнавшись, що в Олександра є великий будинок і земля. Згодом сестри ніби як змирилися з присутністю молодої невістки, але почали її контролювати. Незважаючи на те, що жили в різних половинах будинку і харчувалися окремо, постійно в чомусь її дорікали: чи не приготувала вечерю для чоловіка, погано протерла пил, на посуді залишився жир тощо. Жінки не соромилися говорити образливі слова прямо в обличчя, сміялися над дівчиною, називаючи її нечупарою і поганий господинею. Незважаючи на те що Марія була ваг ітна, змушували копати і полоти в городі і саду. Урожай і консервацію сестри прибирали до свого підвалу.

Якщо раптом невістка просила банку компоту, починали бубоніти, що та і пальцем не поворушив, а сміє жебракувати. Але самим прикрим було те, що коли Маша скаржилася чоловікові, очікуваної підтримки не отримувала. Щоразу він говорив одне і те ж: «Слухай їх. Вони старше і мудріше «. Маша усіма силами намагалася налагодити стосунки з Іриною і Вікторією. Часто накривала стіл, запрошуючи сестер чоловіка на вечерю. Але кожен раз вони приходили з похмурими обличчями, ніби робили їй велику послугу, пробували страви, потім випльовували їжу в серветку і говорили братові: «Бідний, ніж ти харчуєшся. Приходь до нас, нагодуємо нормальною їжею «. Невістку, звичайно ж, ніхто не запрошував. Марія намагалася триматися, сподіваючись, що в кінці кінців Ірина з Вікторією зрозуміють, що вона любить їх брата і відносини в родині налагодяться. Але нічого не змінювалося.

Чоловік, не дивлячись на свою доброту, не розумів, що вона більше не може існувати під одним дахом з його сестрами. Він відмовлявся орендувати житло під приводом того, що це його будинок і вони повинні жити в ньому. Єдиною людиною, який розуміла Марію, була сусідка — тітка Надя. Спілкування з нею було віддушиною для дівчини. Саме від тітки Наді Маша дізналася, що сестри її чоловіка не хотіли, щоб він одружився, і всіляко перешкоджали цьому. Їм було вигідно, щоб брат залишався самотнім, орав землю, заробляв, годував їх. Можливо, ще й тому, що самі були старими дівами, розлючені на весь світ, а спостерігати під боком чуже щастя не хотілося. Бачачи, як важко Марії, тітка Надя запропонувала їй кімнату в своєму будинку. Добра жінка розуміла, що дівчині потрібні догляд і увагу. Тим більше наближався час пологів. А чоловік, якщо любить, прийме правильне рішення. Минуло два роки. Марія з Олександром повернулися в місто. Працюють, ростять сина. З Вікторією та Іриною практично не спілкуються. А ось тітку Надю відвідують частенько …